Blog

Bezpłatne konsultacje lekarskie w Krakowie

icon

W okresie wzmożonej aktywności wirusów, częstych zachorowań i infekcji, szybka konsultacja medyczna i właściwy dobór leków to gwarancja powrotu do zdrowia. W krakowskiej Galerii Bronowice pod szyldem marki Dr.Max, znanej dotychczas  z usług farmaceutycznych, otworzony został pierwszy w Polsce gabinet w centrum handlowym, gdzie pacjenci mogą spotkać się z lekarzem pierwszego kontaktu w przerwie między zakupami. W marcu i kwietniu badania w kierunku grypy i przeziębienia są bezpłatne!

Jak to działa?

Specjaliści Dr.Max stawiają na wygodę i komfort pacjentów, dlatego proces rejestracji został skrócony do niezbędnego minimum i zamyka się w kilku prostych krokach. W celu umówienia wizyty wystarczy skorzystać ze strony internetowej www.gabinet.drmax.pl lub z infokiosku dostępnego bez kolejki w gabinecie, za pomocą którego wpisujemy swoje dane. System podaje nam godzinę wizyty, możliwie najbardziej zbliżoną do czasu rejestracji. Już po kilkunastu minutach możemy skonsultować z lekarzem nasze dolegliwości. Nie musimy też tracić czasu na realizację recepty, ponieważ gabinet sąsiaduje z apteką. Wizytę lekarską możemy umówić również bez wychodzenia z domu, wypełniając przez internet kwestionariusz rejestracyjny.

Dlaczego centrum handlowe?

Gabinet w pasażu handlowym to innowacyjne rozwiązanie na polskim rynku, jednak model jest już znany za oceanem. W Stanach Zjednoczonych popularnością wśród chorych cieszą się punkty walk in clinic, umożliwiające szybką konsultację medyczną w salonach aptecznych. Centrum handlowe, jako ważny element życia miasta, jest przeważnie znakomicie skomunikowane i posiada wiele udogodnień dla odwiedzających, takich jak duży parking, windy, szerokie aleje, co daje możliwość komfortowego dotarcia do gabinetu także pacjentom niepełnosprawnym i rodzicom z dziećmi w wózkach. Gabinet działa w godzinach pracy galerii, co oznacza, że z lekarzem możemy spotkać się również w porze wieczornej.

Bezpłatne porady lekarskie

Przez cały marzec i kwiecień, w Gabinecie w Galerii Bronowice można skorzystać z bezpłatnych porad lekarskich w kierunku grypy i przeziębienia. Wystarczy rezerwacja wizyty przez stronę internetową www.gabinet.drmax.pl lub w infokiosku przy samym gabinecie. Lekarz pierwszego kontaktu czeka w godzinach pracy Galerii.

Gabinet Dr.max

Gabinet Dr.Max Kraków

Galeria Bronowice, ul. Stawowa 61
31-346 Kraków

Gabinet Dr.Max