Blog

Zapraszamy na konsultację stacjonarną i online

icon

Opieka zdrowotna w czasach pandemii zmieniła się diametralnie. Jest to efekt ograniczeń z którymi musieliśmy się zmierzyć. Bez wątpienie dobrym rozwiązaniem okazały się wideo konsultacje czy teleporady.  Powoli wracamy także do wizyt stacjonarnych z zachowaniem szczególnych zasad bezpieczeństwa.

Z formy konsultacji telefonicznej może skorzystać każdy – nawet pacjenci starsi, którzy mogą czasami mieć problem z wideo konsultacją, ale forma telefoniczna jest już dla nich jak najbardziej możliwa do realizacji. Diagnoza, e-recepta czy e-zwolnienie są wydawane zdecydowanie szybciej. Wideo konsultacje to ułatwienie kontynuacji leczenia przewlekłego u pacjentów w stanie stabilnym, z dobrze kontrolowanymi schorzeniami np. nadciśnieniem, możliwość przesłania wyników pomiarów ciśnienia tętniczego w formie zdalnej – tzw. elektroniczne notesy pacjentów. Jest to także bez wątpienie wygodne rozwiązanie pod kątem ustalenia terminu wizyty.

Co do wizyty stacjonarnej – w trosce o zdrowie pacjentów i lekarzy  – wprowadziliśmy obowiązkowy wywiad telefoniczny. Przed wizytą stacjonarną prosimy zadzwonić pod numerem tel. +48 786 866 189.

Pacjentów z objawami grypy czy przeziębienia zapraszamy na wideo konsultację lub teleporadę na serwisie ZnanyLekarz.pl

 

 

Gabinet Dr.max

Gabinet Dr.Max Kraków

Galeria Bronowice, ul. Stawowa 61
31-346 Kraków

Gabinet Dr.Max